Klub sportowy paintball laserowy

Zagrałeś u nas i spodobało Ci się. Potem zagrałeś jeszcze raz i też było fajnie. Ale potem znajomi, z którymi przyszedłeś powiedzieli, że nie stać ich na kolejne rozgrywki, a na dodatek jesteś dla nich za mocny i ciągle z Tobą przegrywają.

Nie jesteś w tym sam. Właśnie dla Ciebie postanowiliśmy stworzyć klub sportowy.

Co zyskasz zapisując się?

Tanie rozgrywki w paintball laserowy

Nie chcemy, by Twoja pasja rujnowała Twój portfel. Przygotowaliśmy pakiet, w którym za cenę 120 zł miesięcznie otrzymasz trening w każdym tygodniu.

Nowe wyzwania

Początkowo posiadanie przewagi nad nowicjuszami daje uczucie dumy, lecz ta z czasem ustępuje nudzie i rozczarowaniu. Po co się starać, kiedy Twoi przeciwnicy dają się nabrać na najprostsze manewry i nie potrafią nawet celnie strzelać? Zapisując się do klubu zyskasz okazję by zmierzyć się z równymi sobie – dzięki temu na bok odejdzie lenistwo, a Twoje umiejętności jeszcze wzrosną

Regularne treningi

Chciałeś zarezerwować arenę z dwutygodniowym wyprzedzeniem, lecz okazało się, że wszystkie terminy są już zajęte? A te, które są jeszcze wolne akurat nie pasują połowie twoich znajomych? Zapomnij o tych problemach – regularne treningi sprawią, że nie musisz przejmować się rezerwacją, a przynależność do klubu sprawi, że zawsze będziecie mieli z kim grać.

Zaawansowany sprzęt i nowe scenariusze

Niektóre z naszych replik są zbyt ciężkie lub wrażliwe na uszkodzenia, by udostępniać je amatorom. Profesjonalnym graczom pozwalamy na pełen dostęp do naszej zbrojowni.

Ponieważ każdy z graczy wie więcej, nie tylko odpada nam konieczność prowadzenia szkolenia, ale także możemy rozgrywać bardziej skomplikowane scenariusze – nie tylko urozmaici to rozgrywkę, ale sprawdzi też Waszą zdolność do adaptacji się do nowych warunków i opracowywania taktyki.

Udział w zawodach i wydarzeniach

Nie musisz już zaprzątać sobie głowy śledzeniem wydarzeń na kilkudziesięciu stronach i grupkach na facebooku. Dzięki naszym kontaktom z innymi klubami poinformujemy Was o większych wydarzeniach w Polsce i pomożemy zarejestrować się na nie. A jeśli będzie taka potrzeba, pomożemy zorganizować dojazd na zawody.

Jak się zapisać?

Napisz proszę e-mail na biuro@wielkaspluwa.pl. Na pewno odpiszemy. Do zobaczenia na grze!