Imprezy integracyjne w Poznaniu

Impreza integracyjna w Laser Tag Wielka Spluwa w Poznaniu

Wiecie jak genialne jest budowanie zespołu poprzez rywalizację? My wiemy! Dlatego też udostępniamy paintball laserowy dla firm, który doskonale nadaje się na imprezy integracyjne. Chyba nie trzeba mówić, która część ciała najbardziej boli po ośmiu godzinach siedzenia przed ekranem komputera. Dlatego Twoi pracownicy z całą pewnością podziękują Ci za możliwość, która oferuje nasza arena. Co więcej, Laser Tag to gra dla każdego!

Pomysł na integrację firmową – Paintball laserowy

Imprezy integracyjne dla firm, które odbywają się na naszej arenie w Poznaniu, to bezbolesny ale świetny sposób na wyrobienie w członkach Twojego zespołu umiejętności współpracy oraz poczucia rywalizacji. Dlatego też nasza zabawa doskonale sprawdzi się dla biznesu – nawet jeśli z pozoru to się kompletnie nie łączy.

Imprezy integracyjne firmowe mają również swoje dodatkowe zalety. Dzięki nim współpracownicy poznają się lepiej, tworzą się nowe przyjaźnie. Dzięki miłej atmosferze w miejscu pracy, gdzie każdy może się czuć swobodnie, pracownik będzie przychodził do zakładu częściej uśmiechnięty i pełen energii. Nie będzie traktował jej jak przykrego obowiązku, który umożliwia mu zarabianie pieniędzy.

Jakie są dodatkowe zalety naszego laser tagu? Przede wszystkim jest on całkowicie bezbolesny! Nie tak jak paintball. Dzięki zaawansowanej technologii, która została zaimplementowana do naszych broni, absolutnie nikt nie ucierpi podczas zabawy na arenie. Dodatkowo oddaliśmy do zabawy prawie 900m2 pola bitwy, gdzie każdy będzie mógł sprawdzić swoje strzeleckie umiejętności.

Nie zastanawiaj się dalej! Przyprowadź do nas swoją drużynę i przekonaj się, który z Twoich pracowników lepiej strzela laserem w tym zaskakującym paintballu.