Laser tag na urodziny dla dorosłych w Poznaniu

Planujesz wyjątkową imprezę urodzinową W Poznaniu dla siebie lub swojego bliskiego? Szukasz nietypowych atrakcji, które zapewnią niezapomniane przeżycia i dawkę adrenaliny? Jeśli tak, to zdecydowanie powinieneś rozważyć organizację imprezy w paintballu laserowym „Wielka Spluwa” w Poznaniu!

Wielka Spluwa – Paintball Laserowy Poznań to doskonałe miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku którzy chcą spędzić dzień swoich urodzin w sposób nietypowy. Warto zaznaczyć, że paintball laserowy to bezpieczna i bezbolesna alternatywa dla tradycyjnego paintballa z kulami farbującymi. Gra jest dostępna dla osób w każdym wieku, co oznacza, że możesz zaprosić na swoją imprezę zarówno przyjaciół jak i starszych krewnych.

Nasza arena lasertaga w Poznaniu znajduje się pod ziemią. Dzięki temu grać można o każdej porze roku, bez względu na warunki pogodowe. W mroźnym grudniu czy upalnym sierpniu temperatura u nas oscylluje wokół 18-20 stopni. Ponadto niespodziewany deszcz nie pokrzyżuje Wam szyków.

Nie masz doświadczenia w grze w lasertag? Nic się nie martw! Nasi instruktorzy Paintballa Laserowego zawsze służą pomocą i zapewniają krótkie szkolenie przed rozpoczęciem gry. Wszyscy nasi pracownicy są doświadczonymi instruktorami i służą radą oraz wsparciem dla każdego uczestnika.

Wielka Spluwa znajduje się w samym centrum Poznania, więc po udanej zabawie możesz po prostu udać się na afterparty do jednej z pobliskich restauracji lub klubów, lub jeśli wolisz -skorzystać z naszej sali wypoczynkowej, w której spędzisz czas przy konsolach do gier, stole do piłkarzyków, grach planszowych, napojach oraz przekąskach.

Cennik

Pakiety urodzinowe dla dorosłych „Wielka Spluwa”

W grze może brać udział do 30 osób jednocześnie bez podziału na grupy.

Grupa do 12 osób Cena Dodatkowe osoby
1,5 godziny gry + godzina afterparty 1320 zł 110 zł/os
2 godziny gry + godzina afterparty 1500 zł 125 zł/os
2 godziny gry + 2 godziny afterparty 1680 zł 140 zł/os
Grupa do 12 osób, 1,5 h gry +
1 h afterparty
1320 zł
Dodatkowi gracze 110 zł/os
Grupa do 12 osób, 2 h gry +
1 h afterparty
1500 zł
Dodatkowi gracze 125 zł/os
Grupa do 12 osób, 2 h gry +
2 h afterparty
1680 zł
Dodatkowi gracze 140 zł/os

Catering

Sami nie prowadzimy gastronomii, jednak bez obaw – od czego jest Catering! Zapewnimy Państwu stoły i krzesła, wodę mineralną, jednorazowe talerzyki, kubeczki i sztućce, a także dostęp do czajnika, mikrofalówki i małej lodówki.

Mogą Państwo wnieść do nas dowolne jedzenie i napoje – w tym także alkoholowe. Jeśli zaś pragną Państwo obsługi „Full service” – możemy skontaktować się dla Państwa z jedną z firm oferujących catering i zamówić dla Państwa usługę w Waszym imieniu.