Cennik, oferta i promocje

Gry lasertag na arenie podziemnej

Przyjedź do nas (Podgórze 28/-2 Poznań) i zagraj na przygotowanej przez nas arenie. Wymagana wcześniejsza rezerwacja.

Rozgrywki w paintball laserowy – rezerwacja na wyłączność

Paintball laserowy to dobra rozrywka na imprezy integracyjne, urodziny lub wieczory kawalerskie i panieńskie. Jeśli chcemy zarezerwować cały obiekt dla siebie, tak by do gry nie dołączyły nieznane nam osoby, dokonajmy rezerwacji na wyłączność. Obowiązuje wówczas następujący cennik:

Rezerwacje na wyłączność – cennik

Czas Grupa do 12 osób Grupa do 16 osób Grupa do 20 osób Grupa do 24 osób Ekstra osoby
1 godzina 580 zł 750 zł 910 zł 1090 zł 55 zł/os
1,5 godziny 740 zł 950 zł 1160 zł 1390 zł 70 zł/os
2 godziny 890 zł 1150 zł 1390 zł 1690 zł 85 zł/os
Grupa do 12 osób
1 godzina 580 zł
1,5 godziny 740 zł
2 godziny 890 zł
Grupa do 16 osób
1 godzina 750 zł
1,5 godziny 950 zł
2 godziny 1150 zł
Grupa do 20 osób
1 godzina 910 zł
1,5 godziny 1160 zł
2 godziny 1390 zł
Grupa do 24 osób
1 godzina 1090 zł
1,5 godziny 1390 zł
2 godziny 1690 zł
Rozbudowa pakietu o ekstra osoby
1 godzina 55 zł/os
1,5 godziny 70 zł/os
2 godziny 85 zł/os

W czasie gry przeprowadzane jest szkolenie, trwa około 10 minut.

Chcesz zaprosić jeszcze jednego znajomego, ale boisz się, że przez to wskoczycie w cennik dla większej grupy i koszt gry mocno wzrośnie? Spokojnie, pakiety można rozbudowywać o ekstra osoby.

Na grę warto wziąć ze sobą sportowe ubranie wygodne do biegania z długimi rękawami i nogawkami oraz wygodne buty do biegania. Zapomniałeś? Nic nie szkodzi, na miejscu możesz wypożyczyć mundur w cenie 20 zł/os.

Przyjęcia urodzinowe dla dzieci w Poznaniu

Urodziny dzieci

Urodziny dziecka to wspaniała chwila: pyszny tort, świeczki, starannie zapakowane prezenty, serdeczne życzenia i banda małych urwisów demolujących nam mieszkanie. Żeby zapobiec temu ostatniemu, przygotowaliśmy specjalną ofertę: najpierw młodzi wyszaleją się na arenie grając w Laser Taga, a potem zjedzą tort na sali imprez.

Oferta na urodziny dla dzieci obowiązuje tylko w Poznaniu w soboty, niedziele i od poniedziałku do czwartku. Maksymalny wiek jubilata uprawniający do zniżek to 17 lat.

Godzina gry + pół godziny afterparty

Grupa do 12 osób Grupa do 16 osób Grupa do 20 osób Grupa do 24 osób
589 zł 789 zł 939 zł 1089 zł
Grupa do 12 osób
589 zł
Grupa do 16 osób
789 zł
Grupa do 20 osób
939 zł
Grupa do 24 osób
1089 zł

Rozbudowa pakietu o dodatkowego gracza: 50 zł za osobę

Półtorej godziny gry + pół godziny afterparty

Grupa do 12 osób Grupa do 16 osób Grupa do 20 osób Grupa do 24 osób
739 zł 919 zł 1089 zł 1239 zł
Grupa do 12 osób
739 zł
Grupa do 16 osób
919 zł
Grupa do 20 osób
1089 zł
Grupa do 24 osób
1239 zł

Rozbudowa pakietu o dodatkowego gracza: 60 zł za osobę

Promocja dla rannych ptaszków: rezerwacje grupowe i urodziny dzieci w sobotę i niedzielę zaczynające się o godzinie 9:00 lub wcześniej – 150 zł taniej – tylko dla gier w Poznaniu.

Paintball laserowy – Gry otwarte

Paintball laserowy to gra drużynowa. Jeśli mamy kłopot, by samemu zebrać większą ekipę, chcemy poznać pozytywnie zakręconych ludzi lub ograniczyć koszty, zdecydujmy się na grę otwartą. Dokonując rezerwacji możemy spytać, czy istnieją jakieś gry otwarte, do których można dołączyć, lub też utworzyć nową grę otwartą.

Gry otwarte – cennik

Czas Do 11 osób Od 12 osób Od 16 osób do 20 osób
1 godzina 55 zł/os 50 zł/os 45 zł/os
1,5 godziny 70 zł/os 60 zł/os 55 zł/os
2 godziny 85 zł/os 70 zł/os 65 zł/os
Do 11 osób
1 godzina 55 zł/os
1,5 godziny 70 zł/os
2 godziny 85 zł/os
Od 12 osób
1 godzina 50 zł/os
1,5 godziny 60 zł/os
2 godziny 70 zł/os
Od 16 do 20 osób
1 godzina 45 zł/os
1,5 godziny 55 zł/os
2 godziny 65 zł/os

W czasie gry przeprowadzane jest szkolenie, trwa około 10 minut.
Gry prosimy rezerwować z wyprzedzeniem. Przy utworzeniu gry otwartej później niż 48 godzin przed jej terminem doliczamy opłatę w wysokości 100 zł. Opłata nie obowiązuje przy dołączaniu do już utworzonych gier otwartych oraz jeśli mimo krótkiego terminu zbierzemy co najmniej 10 uczestników.

Dodatkowe zniżki

Zniżki dla dzieci, młodzieży i studentów, członków służb mundurowych, członków strzeleckich klubów sportowych oraz osób przychodzących z własną bronią do lasertaga przy grach otwartych: 5zł/os.

Przy prośbie o zniżkę prosimy być gotowi okazać obsłudze stosowne legitymacje.

Reguły gier otwartych

Gry otwarte dzielimy na kilka kategorii uczestników:

  • Gry familijne, podczas których dzieci grają ze swoimi rodzicami i wujkami
  • Gry dla dorosłych i starszej młodzieży od 16-tu lat
  • Wieczory kawalersko-panieńskie gdzie kawalerowie mogą poznać (i zmierzyć się) z pannami. Panie i Panowie młodzi mogą w nich liczyć na dodatkowe punkty życia i ulepszenia broni
  • Rozgrywki dla weteranów, gdzie dostępne są także dodatkowe modele broni dla doświadczonych graczy oraz istnieje możliwość zmierzenia się z załogą Wielkiej Spluwy 😉

Zasadniczo nie łączymy ze sobą grup różnych kategorii, chyba, że pozostali uczestnicy na to zezwolą. Weterani dołączający do grup nowicjuszy mogą otrzymać osłabienie broni, by walka stanowiła większe wyzwanie.

Choć do gier otwartych teoretycznie można dołączyć na ostatnią chwilę, lepiej jednak zadzwonić wcześniej, by zarezerwować sobie miejsce. Inaczej może się okazać, że zabrakło dla nas broni.

Przy grach otwartych prosimy warto jest być ok 5-10 minut przed czasem by zdążyć się przebrać.

Przed udziałem w grze otwartej prosimy nie spożywać alkoholu.
Na gry można przynosić własną broń zgodną z protokołem MILESTAG 2, lecz należy wcześniej zaprogramować ją zgodnie z naszymi ustawieniami. Przy korzystaniu z własnej broni przewidziana jest zniżka.

Gry otwarte organizować można w Poznaniu w soboty i niedziele o dowolnej godzinie oraz od poniedziałku do czwartku po południu.
W Zielonej Górze, Nowej Soli, Sławie i Głogowie w sezonie letnio-wiosennym w weekendy – musimy zebrać przynajmniej 6 osób by gra się odbyła.
W Legnicy, Bogucinie oraz z dojazdem do klienta organizujemy tylko rezerwacje na wyłączność.

Specjalne promocje:

Ranne ptaszki

Jeśli w weekend o 9 rano wolisz przytulić mocno poduszkę niż grać w lasertaga, być może ta promocja skłoni Cię do zmiany zdania. 150 zł zniżki na gry na wyłączność i gry otwarte dla grup co najmniej 10 osób w soboty i niedziele, jeśli gra zacznie się najpóźniej o 9:00. Ale nie wcześniej niż o 7:00 rano. Wtedy sami jesteśmy zombie 😉 . Promocja dotyczy jedynie gier na arenie podziemnej w Poznaniu. Nie łączy się z promocją „Ustrzel wolny termin”.

Ustrzel wolny termin

Zarezerwuj grę nie wcześniej niż 7 dni przed terminem, lecz daj nam co najmniej 48 godzin na przygotowanie. Przy rezerwacji na wyłączność lub przy grze otwartej na której uzbieramy co najmniej 10 osób organizator może liczyć na 100 zł zniżki. Nie łączy się z promocją „Ranne ptaszki”. Promocja dotyczy jedynie gier na arenie podziemnej w Poznaniu.

Paintball laserowy na zewnątrz

Jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni, pragniesz zachować większy dystans od współgraczy lub wypróbować nasze karabiny snajperskie, zarezerwuj grę na arenie zewnętrznej.
Oprócz naszej podziemnej areny Lasertaga w Poznaniu, Dysponujemy obecnie następującymi arenami paintballa laserowego: Paintball Laserowy Bogucin przy ulicy Grzybowej, Paintball Laserowy Sława przy ulicy Bocznej, Paintball Laserowy Głogów w forcie przy Ostrowie Tumskim, Paintball laserowy Zielona Góra w przy Szosie Kisielińskiej, Paintball Laserowy Legnica w Folwarku w Kwiatowie k. Legnicy.

Czas Do 15 osób Od 16 osób
1 godzina 55 zł/os 50 zł/os
1,5 godziny 70 zł/os 65 zł/os
2 godziny 85 zł/os 75 zł/os
Do 15 osób
1 godzina 55 zł/os
1,5 godziny 70 zł/os
2 godziny 85 zł/os
Od 16 osób
1 godzina 50 zł/os
1,5 godziny 65 zł/os
2 godziny 75 zł/os


Boisz się, że deszcz pokrzyżuje Ci szyki? Bądź spokojny, przy umiarkowanym deszczu wciąż można grać. Zaś jeśli pogoda będzie naprawdę zła, możemy również bezpłatnie przenieść imprezę na późniejszy lub zwrócić całość przedpłaty.

Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne Poznań - Laser Tag Wielka Spluwa

Laser Tag jako gra drużynowa doskonale sprawdza się przy budowaniu zespołu – a przy tym można go zorganizować w środku tygodnia bez obawy, że następnego dnia połowa pracowników przyjdzie do firmy na kacu.

Kilkanaście, kilkadziesiąt, czy kilkaset osób – mamy doświadczenie w imprezach każdej wielkości.

Limit graczy biorących udział w grze jednocześnie wynosi 24 osoby – powyżej tej liczby (do 36 graczy) proponujemy podział graczy na trzy drużyny, które grać będą w systemie każdy z każdym po dwie drużyny jednocześnie – gracze wymieniają się co każdy 15-to minutowy mecz. Odpoczywająca drużyna może w tym czasie bezpłatnie korzystać z udogodnień naszej poczekalni, wyposażonej w konsolę do gier, konsolę retro i stół do piłkarzyków oraz automat „Boxer”.

Większe imprezy również jesteśmy w stanie obsłużyć – zapraszamy do kontaktu by omówić możliwe rozwiązania.

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Tradycja nakazuje, by jeszcze przed ślubem młodzi zabawili się tak, jakby już nigdy więcej nie mieli się bawić!

Dokonując rezerwacji uprzedź nas, że to specjalna uroczystość, a oprócz standardowych scenariuszy zagramy z młodymi „Prezydenta” lub „Terminatora”.

Choć tak Pan jak i Panna młoda są już prawie usidleni, większość ich towarzyszy nie zdążyła jeszcze popełnić tego błędu. Zarezerwuj wieczór kawalerski jako grę otwartą, a spróbujemy połączyć go z czyimś wieczorem panieńskim 😉

Złoty Voucher podarunkowy

Każdy z nas zna ten problem: zbliżają się urodziny kumpla, a my nie wiemy, co mu kupić. Przecież wszystko już ma!

Zamiast ryzykować nietrafiony prezent, podaruj mu niezapomniane przeżycia! Elegancki, złoty Voucher łatwo zmieści się w kieszeni i z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

Może opiewać na dowolną kwotę, więc bez problemu opłacimy nim wejście z osobą towarzyszącą, czy nawet całą imprezę.

Dokładnie tak: Złoty Voucher jest traktowany przez nas dokładnie tak, jak normalne pieniądze. Można połączyć je z kuponami zniżkowymi i innymi promocjami. Można bez problemu użyć kilku, by opłacić większą grę.

W dodatku istnieje spora szansa, że przy realizacji vouchera nasz przyjaciel jako współtowarzysza zaprosi właśnie nas 🙂

Gry wyjazdowe


Marzy Ci się Impreza integracyjna w nietypowym miejscu? Strzelanina w biurze, hotelu, agroturystyce, w szkole, na działce lub w lesie? A może zwyczajnie nie chce Ci się do nas jechać? Możemy przyjechać do Ciebie!

Karabiny Laser Tagowe nie brudzą kulkami ani nie stanowią zagrożenia dla ludzi, a po grze nie trzeba niczego sprzątać. Jeśli tylko masz pozwolenie od właściciela obiektu na organizację gry, możemy przyjechać ze sprzętem i nawet rozstawić przenośne osłony. Do gier na dworze zapewniamy też mundury (maks 30 sztuk), w cenie 20 zł od osoby.

Ceny gier wyjazdowych ustalamy za każdym razem indywidualnie – Oferta gier wyjazdowych skierowana jest do firm. Cena rośnie wraz ze wzrostem odległości, popularnością okresu, długością trwania rozgrywek i liczbą karabinów potrzebnych do przeprowadzenia rozgrywki.

Uwaga: na otwartym terenie nie można grać w czasie ulewnego deszczu, a na terenach leśnych w razie porywistego wiatru. W wypadku złej pogody bezpłatnie ustalamy inny termin rozgrywek. W przypadku lekkich lub średnich opadów gry mogą odbyć się normalnie.

Gry wyjazdowe płatne są z góry na podstawie wystawionej faktury.

Telefon: 663 490 655