Wycieczki szkolne i półkolonie w Poznaniu

Wycieczka szkolna do areny laser tagu w Poznaniu

Przyjeżdżacie z wycieczką szkolną do Poznania, a dzieciom nudzi się zwiedzanie samych muzeów? Zapewnijcie im dodatkową atrakcję i zabierzcie je do nas!

Nasza główna arena znajduje się jedynie 7 minut drogi od słynnych Poznańskich Koziołków trykających się na wieży ratusza i 10 minut od Parku Cytadela.

W czasie, gdy dzieci będą biegać i strzelać możemy w spokoju usiąść w naszej poczekalni. Dynamiczna gra wymęczy nawet największych urwisów i wszyscy będą ją dobrze wspominać, czyniąc każdą wycieczkę udaną.

Dodatkowo specjalnie dla szkół posiadamy specjalną promocję:

Tanie granie

Promocje

Poniedziałek – piątek, godz. 9:00-16:00

Grupa 16-30 osóbCena
1 godzina 50 zł za osobę
1,5 godziny 55 zł za osobę
2 godziny60 zł za osobę

Duże grupy szkolne: gry rotacyjne

Chociaż jesteśmy największą krytą areną do paintballa laserowego w Poznaniu, to i my mamy limity. Aktualnie ustaliliśmy, że maksymalna liczba graczy mogąca brać udział w rozgrywkach jednocześnie wynosi 30.

Dysponujemy wprawdzie większą liczbą broni, lecz pragniemy zapewnić naszym graczom większy komfort i lepsze doświadczenie z rozgrywek – chcemy by każdy mógł znaleźć dla siebie jakąś kryjówkę, wdrożyć jakąś taktykę, by gracze nie ginęli co chwila od zmasowanego ostrzału – słowem: by gra nie zamieniła się w bezmyślną siekaninę. Co zrobić, gdy nasza grupa liczy więcej, niż 30 osób?
Na szczęście nie jest to problemem. Dysponujemy salą imprez wyposażoną w dodatkowe atrakcje – konsole do gier (współczesną Playstation i konsole retro z grami z lat 90-tych), stoły do piłkarzyków, tarczę do rzutek, strzelnicę lasertagową.

Dodatkowo urządzić możemy dla uczestników kowbojskie pojedynki rewolwerowców oraz rozegrać turniej fińskich kręgli Mölkky.
Pojedynczy mecz lasertaga trwa około 15-tu minut. Dzięki temu grupy do 45 osób mogą grać w podziale na 3 drużyny: na początku czerwoni przeciw niebieskim, potem zieloni przeciw czerwonym, potem niebiescy przeciw zielonym. Pół godziny gry, 15 minut odpoczynku. Nikt nie będzie się nudził, a przerwy dadzą zawodnikom czas, by zebrać siły na kolejne rozgrywki.

Grupa 31-45 osób Cena
1,5 godziny rezerwacji 50 zł za osobę
2 godziny rezerwacji 55 zł za osobę

Co zrobić, gdy nasza wycieczka jest jeszcze większa? 50-to lub 60-cio osobowa? Obsługiwaliśmy i takich klientów. Zadzwońcie do nas, a uzgodnimy szczegóły.