Czym jest Laser Tag?

Laser tag jest świetną zabawą, sportem, rywalizacją, współpracą, adrenaliną, wyzwaniem… Tym wszystkim zmiksowanym technologią i spakowanym do rozmiaru broni. Ot co.

Uczestnicy rozgrywki przechodzą krótkie szkolenie, wybierają broń, dzielą się na dwie drużyny i rywalizują ze sobą: który team zdoła najdłużej utrzymać kluczowe pozycje.

Gra toczy się na specjalnej arenie. Naszą stworzyliśmy dla Was w podziemiach przedwojennego browaru przy Świętym Wojciechu 28/-2 (klimat postapokaliptyczno-industrialny gwarantowany!). Remont trwał ponad pół roku. Testy trwały wiele, wiele długich godzin. Dzięki temu…

…oddajemy Wam ponad 900 m2 świetnego pola bitwy. Obskurne kanały z mnóstwem zaułków, starych opon i beczek, za którymi można kryć się w trakcie rozgrywki. Do tego muzyka i klimatyczne oświetlenie. Nie macie najmniejszych szans na nudę:)

Przed rozgrywką każdy wybiera dla siebie najlepszą jego zdaniem broń (mamy 7 różnych typów, sprawdźcie koniecznie naszą kolekcję!). Drużyny mogą wprowadzać i rozwijać własne strategie. Albo po prostu próbować szczęścia!

Nasz sprzęt nie wymaga noszenia specjalnych ubrań – wyłącznie opaskę na czujniki na głowę. Dlatego biega się szybko, lekko i higienicznie;)

Zalety gry w Laser Tag

Brak bólu

Choć broń wygląda jak prawdziwa, jest zupełnie nieszkodliwa. Zamiast kulkami z farbą, strzela niewidocznymi i niegroźnymi promieniami IR podobnymi do tych z pilotów od telewizora. Gdyby nie wibrująca opaska na głowę, człowiek zupełnie nie czułby trafienia. Dzięki temu nie trzeba nosić parujących masek czy gogli chroniących oczy, a gra jest bezpieczna dla dzieci.

Wysoka celność

Podczas gdy markery do zwykłego paintballa czy tanie repliki ASG strzelają celnie najwyżej na jakieś 20-30 metrów, nasz sprzęt pozwala na zarejestrowanie trafienia nawet z czterystu metrów w dzień i sześciuset w nocy. To ponad dwanaście razy dalej!

Jeżeli jesteś snajperem – masz okazję, się popisać!

Gra dla każdego

Na grę w Laser Taga ciężko być za starym lub za młodym, zaś jaja wystarczy mieć tylko w sensie metaforycznym. Bawić się u nas mogą tak dorośli, jak i dzieci – mężczyźni i kobiety. Broń nie waży dużo, postrzały nie bolą, a o kontuzję trudno – nie bójcie się więc przyjść całą rodziną!

Mnóstwo amunicji

Ilość amunicji jest ograniczona tylko zasadami gry i choć można je zmienić na bardziej realistyczne, domyślnie dajemy Wam kilkanaście magazynków. Przeładowanie broni jest tak proste, jak wciśnięcie przycisku. Nie musisz kupować żadnych kulek, więc bez obawy o swój portfel stosuj wyrafinowaną taktykę ognia zaporowego, albo zwyczajnie – siej ołowiem!

Różnorodna broń

W zwykłym paintballu dostajemy jeden rodzaj markera i mamy się cieszyć. Fani ASG często argumentują wyższość swego hobby realistycznymi replikami prawdziwych broni. Nie jesteśmy gorsi. Do wyboru, do koloru – każdy znajdzie coś dla siebie. Pistolety i karabiny różnią się nie tylko wyglądem, ale też pojemnością magazynka, rodzajem celownika, szybkostrzelnością i siłą ognia – odkryj swoją ulubioną broń!

Rodzaje broni

AK-12

Karabinek szturmowy będący następcą wysłużonego “Kałacha”. Dłuższa lufa czyni go skutecznym narzędziem w walkach na większe dystanse.

MP9

Pistolet maszynowy o wysokiej szybkostrzelności. Lekki i poręczny, idealnie nadaje się do walk na średnich dystansach.

Glock 17

Kultowy pistolet używany powszechnie przez wszystkie służby specjalne świata. Stosunkowo duży jak na broń krótką magazynek i niewielka waga czynią tę broń idealną do walk w ciasnych pomieszczeniach.

M4A1

Karabin szturmowy amerykańskich wojsk sprawdził się już wielu konfliktach. Przez wzgląd na stosunkowo krótką lufę chętnie stosowany przez obsługę czołgów i transporterów opancerzonych oraz w walkach miejskich. Choć jest trudniejszy w obsłudze niż AK12, szybkie przeładowanie czyni go skuteczną bronią we wprawnych rękach.

P90

Obecna wersja P90 jest jeszcze w fazie poprawek i testów, zatem może nie zawsze być dostępna.

Grało u nas zbyt wielu fanów Counter Strike'a byśmy mogli zapomnieć o tej broni.

50 naboi w magazynku mówi samo za siebie.

Dostępny jedynie pod ziemią.

Minigun

Obecna wersja miniguna jest jeszcze w fazie poprawek i testów i może nie zawsze być dostępna.

Pierwsza i jedyna taka broń w Europie! Duża pojemność magazynka pozwala strzelać bez przerwy przez 50 sekund bez przeładowania. Siej ołowiem!

Dostępny jedynie pod ziemią.

MR-512

Karabin Snajperski przeznaczony do walk na dalekie dystanse. Niech nie zwiedzie nikogo duży ciężar i mała szybkostrzelność – dzięki lunecie z regulowanym przybliżeniem we wprawnych rękach jest zabójczo skuteczny.

Dostępny jedynie w grach na zewnątrz.

MR-514

Wygodna kolba typu Bull-up nadaje tej broni futurystyczny wygląd i powala strzelcom swobodnie posługiwać się bronią mimo realistycznej wagi. Nieco mniejszą pojemność magazynka skutecznie rekompensuje potężniejsza amunicja.

Dostępny dla wszystkich na zewnątrz, pod ziemią jedynie dla doświadczonych graczy.