Paintball laserowy na urodziny dla dzieci w Poznaniu

Urodziny dzieci w arenie laser taga w Poznaniu

Pyszny tort, świeczki, starannie zapakowane prezenty, serdeczne życzenia i banda małych urwisów demolujących nam mieszkanie – to doskonały plan na urodziny dziecka. Żeby zapobiec temu ostatniemu, przygotowaliśmy specjalną ofertę: najpierw młodzi wyszaleją się na arenie podczas gry w Laser Taga, a potem zjedzą tort na sali imprez.

Gra w Laser Taga jest bezpieczna dla dzieci i dostępna już w wieku 7 lat! Dlatego też urodziny dziecięce w Poznaniu na naszej paintballowej arenie można urządzać szkrabom na poziomie podstawówki. Jak wiadomo maja one zdecydowanie najwięcej energii, ale nie musisz się niczym martwić – bardzo szybko ją stracą, kiedy będą miały do dyspozycji niemal 900m2 pola bitwy.

Laser tag – pomysł na niezapomniane urodziny dziecięce

Dlaczego paintaball laserowy na urodziny dla dzieci to taki doskonały pomysł? Przede wszystkim pomaga im się wyszaleć ile tyle zechcą. Po drugie gra Laser Tag buduje motywację do przyjacielskiej rywalizacji oraz wspiera ich rozwój motoryczny. Po trzecie, impreza urządzona na naszej arenie to prestiż, którym Twoja pociecha będzie cieszyła się w szkole jeszcze przed bardzo długie miesiące.

Na salę imprez można wnosić przygotowane przez siebie jedzenie oraz napoje. Możliwe jest także zamówienie cateringu. Również na miejscu znajdziesz lodówkę, w której przechowasz bezpiecznie urodzinowy tort. Możesz dzięki temu spać spokojnie – na pewno żaden z naszych pracowników nic z niego nie podje!

Urodziny dzieci w Poznaniu – cennik

W rozgrywkach może brać udział do 30 osób jednocześnie.

Pakiet Grupa do 12 osób Dodatkowe osoby
Godzina gry w paintball laserowy 588 zł 45 zł/os
Godzina gry + pół godziny afterparty 648 zł 50 zł/os
1,5 godziny gry w paintball laserowy 738 zl 60 zł/os
1,5 godziny gry + pół godziny afterparty 788 zł 65 zł/os
1,5 godziny gry + godzina afterparty 888 zł 70 zł/os
Grupa do 12 osób, godzina gry 588 zł
Dodatkowi gracze 45 zł/os
Grupa do 12 osób, godzina gry +
0,5 h afterparty
648 zł
Dodatkowi gracze 50 zł/os
Grupa do 12 osób, 1,5 h gry 738 zł
Dodatkowi gracze 60 zł/os
Grupa do 12 osób, 1,5 h gry +
0,5 h afterparty
788 zł
Dodatkowi gracze 65 zł/os
Grupa do 12 osób, 1,5 h gry +
1 h afterparty
888 zł
Dodatkowi gracze 70 zł/os


Oferta na urodziny dla dzieci obowiązuje tylko w Poznaniu w soboty, niedziele i od poniedziałku do czwartku. Maksymalny wiek jubilata uprawniający do zniżek to 17 lat. Urodziny dzieci w Sławie mają afterparty w formie ogniska i rozliczane są według standardowego cennika.
W Głogowie, Kwiatowie, Nowej Soli i Zielonej Górze również możemy zorganizować urodziny dzieci, lecz jedynie w formie samej gry Laser Tag.