Wieczór kawalerski i panieński w Poznaniu

Paintball laserowy jako pomysł na wieczór kawalerski

Tradycja nakazuje, by jeszcze przed ślubem młodzi zabawili się tak, jakby już nigdy więcej mieli się nie bawić. Chętnie pomożemy we wprowadzeniu tej tradycji w życie – nie ma bowiem nic lepszego niż towarzystwo znajomych, rywalizacja, adrenalina i wyzwanie. Wszystko to zapewnia paintball laserowy, którego możecie doświadczyć na naszej poznańskiej arenie Laser Tagu!

Dokonując rezerwacji uprzedź nas, że planujecie specjalną uroczystość, a my nie tylko zaserwujemy Wam standardowe scenariusze, ale również odegramy z młodymi „Prezydenta” lub „Terminatora”. O co chodzi? Prezydent musi uciec tunelem przed chcącymi go zabić terrorystami. Szczęśliwie nie jest sam – jego ochroniarze są gotowi oddać własne życie w jego obronie. To, czy im się to uda, zależy tylko i wyłącznie od Waszej ekipy.

Terminator natomiast otrzymuje 999 punktów życia oraz wybuchową amunicję. Ilu kolegów położy, nim sam zostanie zabity? Ta rozgrywka da odpowiedź na pytanie, kto jest prawdziwym Schwarzeneggerem.

Laser Tag – wieczory kawalerskie bez ograniczeń

Chociaż zarówno pan, jak i panna młoda są już prawie usidleni, wielu z ich towarzyszy nie zdążyło jeszcze popełnić tego błędu. Paintball laserowy to gra otwarta, w której różne zespoły mogą uczestniczyć w tej samej rozgrywce. Możecie zatem zarezerwować wieczór kawalerski jako grę otwartą, a wówczas my spróbujemy połączyć Wasz Laser Tag z czyimś wieczorem panieńskim. Więcej osób to większe wyzwania, a także więcej emocji i zabawy!