Urodziny dzieci

Urodziny dziecięce i afterparty

Urodziny dzieci

Pyszny tort, świeczki, starannie zapakowane prezenty, serdeczne życzenia i banda małych urwisów demolujących nam mieszkanie – to doskonały plan na urodziny dziecka. Żeby zapobiec temu ostatniemu, przygotowaliśmy specjalną ofertę: najpierw młodzi wyszaleją się na arenie podczas gry w Laser Taga, a potem zjedzą tort na sali imprez.

Gra w Laser Taga jest bezpieczna dla dzieci i dostępna już w wieku 7 lat! Dlatego też urodziny dziecięce w Poznaniu na naszej paintballowej arenie można urządzać szkrabom na poziomie podstawówki. Jak wiadomo maja one zdecydowanie najwięcej energii, ale nie musisz się niczym martwić – bardzo szybko ją stracą, kiedy będą miały do dyspozycji niemal 900m2 pola bitwy.

Dlaczego paintaball laserowy na urodziny dla dzieci to taki doskonały pomysł? Przede wszystkim pomaga im się wyszaleć ile tyle zechcą. Po drugie gra Laser Tag buduje motywację do przyjacielskiej rywalizacji oraz wspiera ich rozwój motoryczny. Po trzecie, impreza urządzona na naszej arenie to prestiż, którym Twoja pociecha będzie cieszyła się w szkole jeszcze przed bardzo długie miesiące.

Na salę imprez można wnosić przygotowane przez siebie jedzenie oraz napoje. Możliwe jest także zamówienie cateringu. Również na miejscu znajdziesz lodówkę, w której przechowasz bezpiecznie urodzinowy tort. Możesz dzięki temu spać spokojnie – na pewno żaden z naszych pracowników nic z niego nie podje!

Godzina gry + pół godziny afterparty

Grupa do 12 osób Grupa do 16 osób Grupa do 20 osób Grupa do 24 osób
590 zł 649 zł 749 zł 849 zł
Grupa do 12 osób
590 zł
Grupa do 16 osób
649 zł
Grupa do 20 osób
749 zł
Grupa do 24 osób
849 zł

Rozbudowa pakietu o dodatkowego gracza: 40 zł za osobę

Półtorej godziny gry + pół godziny afterparty

Grupa do 12 osób Grupa do 16 osób Grupa do 20 osób Grupa do 24 osób
689 zł 839 zł 939 zł 989 zł
Grupa do 12 osób
689 zł
Grupa do 16 osób
839 zł
Grupa do 20 osób
939 zł
Grupa do 24 osób
989 zł

Rozbudowa pakietu o dodatkowego gracza: 50 zł za osobę


Promocyjna oferta na urodziny dla dzieci obowiązuje tylko w Poznaniu. Urodziny dzieci w Sławie mają afterparty w formie ogniska i rozliczane są według standardowego cennika.
W Głogowie, Kwiatowie, Nowej Soli i Zielonej Górze również możemy zorganizować urodziny dzieci, lecz jedynie w formie samej gry Laser Tag.