Paintball laserowy jako impreza integracyjna dla firm i korporacji

Organizujesz imprezę integracyjną i szukasz atrakcji, które pozwolą zjednoczyć zespół? Aktywny wypoczynek połączony z budowaniem relacji i nawiązywaniem współpracy między członkami zespołu to cel takich spotkań. Ich efektem ma być zacieśnienie więzi i przypomnienie sobie, że nie tylko pracą człowiek żyje! Paintball laserowy to ten rodzaj atrakcji, który pozwoli oderwać myśli od codziennych zadań i wcielić się w rolę komandosa!

Kwestie organizacyjne

Gra może zostać rozegrana zarówno na zewnątrz, jak i na podziemnej arenie – w zależności od tego jakich wrażeń poszukujecie i co zapewni Wam pełen komfort. Np. jeśli nie chcecie narażać się na zmienne warunki atmosferyczne, lepiej rozegrać scenariusz wewnątrz.

Ponadto dysponujemy salką imprez, na której może odbyć się dalsza część integracji. Pośród dodatkowych atrakcji możecie zdecydować się na:

  • strzelnicę lasertagową,
  • darta,
  • piłkarzyki,
  • karaoke,
  • rozegranie turnieju rewolwerowców i/lub turnieju fińskich kręgli molkky.

Oprócz tego nie ma przeciwwskazań do zamówienia cateringu i kontynuowania konsumpcyjnej części imprezy na terenie naszego obiektu. W porozumieniu z Wami ustalimy najlepsze dla Waszych potrzeb menu.

Dlaczego lasertag?

Paintball laserowy to gra zespołowa, dlatego tak dobrze sprawdza się na wszelkich imprezach integracyjnych. Może stanowić opcję zarówno dla grup, które pracują ze sobą od lat, jak i tych, które dopiero się poznają. Podczas gry, tak jak w pracy, gracie do tzw. jednej bramki. To znaczy, że musicie zadbać nie tylko o indywidualne wyniki, ale przede wszystkim o ogólny wynik rozgrywki. Komunikacja i umiejętność pracy pod presją to bardzo ważne umiejętności, które przydadzą się zarówno w biurze, jak i na naszych arenach. Poza tym to znana od lat prawda, że nic tak nie zbliża jak walka ramię w ramię, chociażby dla zabawy!

Lasertag może świetnie sprawdzić się jako zabawa integracyjna dla zespołów scrumowych. Zwłaszcza, że programiści i szeroko pojęta branża IT często musi spędzić sztywno osiem godzin przy biurku. Odrobina ruchu na pewno pozytywnie wpłynie na motywację, jak i zdrowie. Chociaż do zabawy zapraszamy firmy z różnych branż, nie tylko tych wymagających pracy przy komputerze.

Paintball laserowy może być też świetną opcją dla zespołów pracujących zdalnie. Pracownicy będą mogli spotkać się twarzą w twarz w innym niż praca środowisku. Osobom pracującym w takim trybie zacieśnianie więzi pomoże bardziej zidentyfikować się z zespołem i wspólnie założonymi celami.

Zapraszamy do dokonywania rezerwacji!