Paintball laserowy jako atrakcja na gminnym festynie

Organizacja festynów, jarmarków, wieców wyborczych, pikników czy innych tego typu wydarzeń, może stanowić doskonałą atrakcję dla mieszkańców polskich miast, miasteczek i wsi. Zwłaszcza teraz, po ostatnich latach pandemicznych ograniczeń, przygotowanie tego rodzaju wydarzenia poprawi wszystkim nastrój i przypomni czym jest dobra zabawa. Koniecznością jednak jest zadbanie o odpowiednie rozrywki – koncerty, pokazy, smaczne jedzenie i… lasertag! Nie jesteście przekonani? W takim razie – dajcie się przekonać!

Czym jest lasertag?

Paintball laserowy to aktywna zabawa, wymagająca od uczestników skupienia, sprawności i, oczywiście, dobrego humoru. Na przeznaczonej do tego arenie uczestnicy korzystają z replik broni, które emitują całkowicie bezpieczne fale odczytywane przez czujniki na opaskach przeciwników. Zabawa ma długą listę zalet, wśród których dominuje między innymi:

  • aktywność na świeżym powietrzu,
  • rozwinięcie strategicznego myślenia,
  • ćwiczenie refleksu
  • zacieśnianie więzi w drużynie
  • znaczny wyrzut endorfin.

Nie jest nowością, że aktywność fizyczna dobrze wpływa na nasze samopoczucie oraz zdrowie.

W lasertaga mogą grać zarówno dorośli, jak i dzieci, więc jest to zabawa uniwersalna, w dodatku może być rozegrana prawie wszędzie. To czyni ją świetną alternatywą dla standardowych atrakcji festynowych – chociaż nie ma przeciwwskazań, aby funkcjonowały one obok siebie.

Zabawa dla mieszkańców całej Polski

Aktywne i modne rozrywki pokroju lasertaga nie muszą być zarezerwowane jedynie dla mieszkańców dużych aglomeracji – chociaż to w większych miastach zazwyczaj dostępne są tego typu usługi. Dlatego też dobrze rozważyć paintball laserowy jako sposób na zapewnienie zabawy podczas gminnego festynu czy innych tego typu lokalnych imprezach w mniejszych ośrodkach. Nasza ekipa dojeżdża do każdego zakątka Polski, nawet najbardziej odległego. Dzięki temu umożliwimy organizację takiego wydarzenia nawet w niewielkich gminach. Z nami bawili się już mieszkańcy Bolesławca, Tarnowa, Sławy, jak i podwarszawskich miejscowości. Może Twoja będzie kolejna na naszej liście do odwiedzenia? Jesteśmy pewni, że mieszkańcy na pewno docenią ten pomysł!

Gdzie zorganizować paintball laserowy?

Jeśli zdecydowaliście się rozpatrzeć naszą ofertę, zapewne zastanawiacie się, gdzie będzie odpowiednie miejsce na tę zabawę. Nie musicie się martwić, jeśli nie dysponujecie profesjonalną areną, bo taką możemy zrobić dla Was niemal wszędzie. Dobrym miejscem może być płaskie boisko czy plac, które przygotujemy wcześniej do gry. Jedynym wymogiem jest minimalna powierzchnia 300 metrów kwadratowych (chociaż to także zależy od ilości uczestników, warto wcześniej uzgodnić ten temat z nami). 

Dysponujemy mobilnymi osłonami, które zabierzemy na miejsce, tworząc unikalne pole do gry. Znajdą się tam miejsca do ukrycia się, przyczajenia i skradania, co doda zabawie szczególnego smaczku.

W związku z tym, że zamiast kulek z farbą jak w paintballu, w lasertagu używamy wiązki promieni podczerwonych, możemy rozłożyć mobilną arenę w dowolnym miejscu. Laserowy paintball może mieścić się w bliskim sąsiedztwie tzw. dmuchańców, bez ryzyka ich uszkodzenia, przy pokazach straży pożarnej, czy w okolicach budek z jedzeniem. Jest to zabawa, która nie będzie przeszkadzać innym uczestnikom wydarzenia, za to tym aktywnym zapewni moc wrażeń!

Kto może grać w lasertag?

Paintball laserowy to rozrywka dla całej rodziny, w tym też dla dzieci. Stanowi formę wypoczynku, łącząc ze sobą aktywność, elementy strategiczne, a przede wszystkim dobrą zabawę. Oprócz najmłodszych graczy, zabawa przyciąga także dorosłych, szukających odskoczni od codziennej rutyny. Z tego też powodu stanowi doskonałą rozrywkę – uniwersalną, podobającą się niemal każdemu, kto uwielbia wprowadzać do swojego życia elementy sportowe oraz rywalizację.

Dysponując dużą ilością sprzętu możemy w ciągu dziesięciu godzin trwania imprezy obsłużyć nawet do półtora tysiąca jej uczestników. Jesteśmy przekonani, że pośród mieszkańców Twojego regionu znajdzie się wielu chętnych!

Skorzystaj z naszej oferty!

W zakresie naszych usług jest nie tylko przygotowanie areny i wynajem sprzętu, ale też poinstruowanie zawodników, przygotowanie ich do gry i czuwanie nad przebiegiem zabawy. Jeśli przekonaliśmy Cię, że lasertag doskonale sprawdzi się jako atrakcja podczas festynu czy dni miasta, koniecznie skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji oraz pełną ofertę.