Vouchery – idealny prezent świąteczny

Wraz ze zbliżającą się Gwiazdką, rośnie także ilość wątpliwości – co komu wręczyć pod choinkę? Najczęściej problem dotyczy osób, które twierdzą, że przecież mają już wszystko, tych których nie znamy zbyt dobrze, ale spotkamy je przy świątecznym stole oraz dzieci. One zazwyczaj mają już nadmiar zabawek i gier, a paczka skarpetek będzie raczej wielkim rozczarowaniem.

Na szczęście coraz popularniejszym rozwiązaniem jest wręczanie voucherów na różne usługi – wizyty w SPA, przejażdżka luksusowym autem, degustacja win czy… fantastyczna zabawa podczas gry w lasertaga. I właśnie tę ostatnią opcję chcieliśmy Wam zaoferować, jako fantastyczny prezent zarówno dla małych, jak i dużych.

Jeden voucher – wiele opcji

Ceny świątecznych voucherów uzależnione są od liczby uczestników planowanej rozgrywki oraz tego, czy ma zostać zrealizowany w weekend, czy na tygodniu. Nie narzucamy jednak natychmiastowego wyboru terminu, ponieważ wejściówka ważna jest przez trzy miesiące od daty jej opłacenia. I chociaż pewne elementy umowy są z góry ustalone, jesteśmy otwarci na modyfikowanie zamówień. Vouchery można ze sobą łączyć lub do nich dopłacać, jeśli obdarowana osoba będzie chciała zaprosić do gry dodatkowych uczestników lub ma ochotę na dłuższą rozgrywkę niż przewiduje to voucher. Taka swoboda to kolejna zaleta prezentu w postaci voucheru – nie ma sztywnych ram i osoba obdarowana skorzysta z niego kiedy i jak będzie miała ochotę.

Komu podarować voucher?

Lasertag to gra dla osób w każdym wieku – przynajmniej powyżej siedmiu lat. Może być pomysłowym sposobem na jeden prezent dla rodzeństwa lub grupy przyjaciół – jedna płatność pozwoli na obdarowanie kilku osób. Z oferty skorzystają też na pewno małżeństwa, szukające wspólnej rozrywki, a może i nowej pasji. Czas spędzony na arenie pozwoli zaciskać wspólne więzi lub… wręcz przeciwnie, wzmagać rywalizację! W związku z tym, że nasza oferta nie ma limitu wiekowego, może ucieszyć także aktywnych, szukających wrażeń seniorów. Tylko od Ciebie zależy, komu chcesz podarować nasz voucher i umilić nim czas karnawału!