Jak zebrać drużynę do gry w lasertaga? 

Szukasz pomysłu na rozrywkę w gronie przyjaciół? Masz ochotę wyjść trochę do ludzi, ale niekoniecznie kisić się przy stole w pubie lub restauracji? Dobrym pomysłem może być zdecydowanie się na wspólną aktywność, taką jak na przykład lasertag. Laserowy paintball należy do tych gier, w których najważniejsi są Twoi kompani. Zabawa w większym gronie jest przyjemniejsza, ponieważ pozwala na rozegranie większej ilości scenariuszy i większą różnorodność rozgrywki. A przy tym – w większej grupie płacicie mniej za osobę! Tylko jak zebrać drużynę idealną?

Zrób użytek z mediów społecznościowych 

Na naszej liście przyjaciół na facebooku nieraz pełno jest osób z którymi dawno nie spędzaliśmy czasu, bo zawsze było coś w planach… albo nie było okazji! To dobry moment na odświeżenie tych znajomości i zaproponowanie spotkania. Jeśli upływ czasu sprawił, że trochę trudno Wam ponownie złapać wspólny język, wspólna gra sprawdzi się na przełamanie lodów!

Poznaj w sieci innych pasjonatów

Media społecznościowe obfitują w prężnie działające grupy – tematyczne lub lokalne. Zadanie pytania kto chciałby zagrać może skończyć się nie tylko zebraniem drużyny, ale i wieloletnią przyjaźnią! Możesz skierować się na fora dla zaangażowanych pasjonatów gry w lasertag, jak i poszukać osób, które dopiero chciałyby spróbować tej formy rozrywki.

Krewni i znajomi królika

Lasertag to możliwość poszerzenia kręgu znajomych, jeśli zaproponujemy naszym znajomym i przyjaciołom wciągnięcie do gry jeszcze kogoś. Chcesz w końcu poznać tę osobę, o której ciągle wspomina Ci przyjaciółka, ale nigdy nie było ku temu okazji? Paintball laserowy to dobry pretekst na stworzenie zgranej paczki. Być może znajomi znajomych też nie mogli do tej pory skompletować drużyny?

Co jeśli się nie uda?

Jeśli jednak wszystkie sposoby zawiodły, nie musisz wcale rezygnować z gry! Pisaliśmy dla Was już o grach otwartych i ich zaletach! W tej opcji, możecie bawić się z zupełnie obcymi ludźmi, przychodząc sami lub z niewielką ekipą. To także sposób na poznanie osób, z którymi kolejny wypad na lasertag może być już drużynowy!