Imprezy Mikołajkowe

Okres przedświąteczny to doskonały moment na integracje, wspólne spędzanie czasu i rozrywkę. Wspólne Mikołajki nie muszą ograniczać się do prezentów i brodacza w czerwonym kubraku, ale można dać ponieść się fantazji i spędzić ten czas aktywnie i z rozmachem. Chociaż oczywiście połączenie obydwu tych tradycji też może się okazać doskonałym pomysłem!

Mikołajkowa impreza może przenieść się na arenę do lasertaga, gwarantując dobry trening, ale i zaciskanie więzi – z rodziną, przyjaciółmi czy współpracownikami. W końcu wspólne gry nie od dzisiaj słyną jako świetne “przełamywacze lodów”. Grudzień wydaje się być adekwatnym do tego terminem.

Gra dla dużych i małych

Impreza z lasertagiem nie musi być spotkaniem wyłącznie dla dorosłych albo typowo dziecięcą rozgrywką. Liczne warianty scenariuszy, miejsc rozgrywki czy duża ilość możliwych uczestników pozwala na stworzenie drużyn dla osób w każdym wieku. Najmłodsi gracze mogą startować już od siódmego roku życia. Duże pokłady energii i zwinność na pewno dadzą im znaczną przewagę podczas rozgrywki. Rodzice na pewno będą zadowoleni, że pociechy wyszalały się w bezpieczny, kontrolowany sposób.

Górnej granicy wieku jednak nie przewidzieliśmy. Wystarczy w końcu być młodym duchem! Ponadto nawet gdy ciało nie jest tak skłonne do zwinnych uników i biegów, z wiekiem przychodzi doświadczenie. To z kolei ma niepodważalnie pozytywny wpływ na taktykę i radzenie sobie w podbramkowych sytuacjach. Nawet jeśli tylko odgrywanych!

Impreza tam, gdzie Ci wygodnie

Chociaż dysponujemy doskonałymi arenami, możemy także przyjechać na wskazane przez klienta miejsce. Wymóg jest jeden: wystarczająco dużo przestrzeni, by stworzyć komfortowe dla wszystkich graczy miejsce. Co więcej, przy odpowiedniej powierzchni, jesteśmy w stanie zorganizować grę nawet dla czterdziestu osób jednocześnie. W związku z tym rozgrywka jest dużo bardziej zacięta, ale i zabawna. Nikt też nie musi czekać na swoją rundę! A w końcu nic tak nie podkreśli ducha mikołajkowej imprezy i nadchodzących świąt, jak wspólne spędzanie czasu i zdrowa rywalizacja.