Scenariusze

Laser tag to coś więcej niż tylko strzelanie do siebie. W Wielkiej Spluwie przygotowaliśmy rozmaite scenariusze, dzięki czemu będziecie bawić się jeszcze lepiej!

Dominacja

Najczęściej granym trybem jest Dominacja – dwie drużyny rywalizują o to, której z nich uda się dłużej sprawować kontrolę nad trzema strategicznymi punktami.

By zająć punkt, wystarczy do niego podejść i strzelić z przyłożenia. Łatwo powiedzieć, gdy wroga drużyna otwiera do Ciebie ogień!

Ten tryb ogranicza tzw. campienie, zaś by wygrać ważne są nie tylko celność i szybkość, ale przede wszystkim dobrze przemyślana taktyka.

Ponadto to wspaniały trening kondycyjny – zmotywowany adrenaliną pobijesz swoje wszelkie rekordy i pokonasz ograniczenia – zaś kalorie spalisz prawie tak szybko, jak będziesz strzelał.

Zapraszamy!

Prezydent

Chcesz poczuć się ważny? Zagraj w prezydenta!

Gracze dzielą się na dwie drużyny: ochroniarzy, gotowych oddać życie za uzbrojonego jedynie w pistolet prezydenta oraz nikczemnych, acz pełnych wiary w słuszność swej sprawy terrorystów.

Celem terrorystów jest zabicie prezydenta – który w ciągu gry ma tylko jedno życie i w przeciwieństwie do terrorystów i ochrony nie może korzystać z możliwości wskrzeszenia.

Ochroniarze wygrają, jeśli prezydentowi uda się żywemu uciec z przygotowanej na niego zasadzki do jednego z oznaczonych punktów.

Doskonały scenariusz na urodziny czy wieczory kawalerskie. Spróbuj!

Battle Royale

W 2018 każda gra musi mieć tryb Battle Royale!
Gracze walczą ze sobą w systemie każdy na każdego, wygrywa ostatni, który pozostanie przy życiu!

Żeby ograniczyć opłacalność campienia, plansza cały czas ulega zmniejszeniu.
Niestety, inspektor BHP kazał nam zdemontować zgniatarki w ścianach. Dlatego nadajemy tempa rozgrywce nieco inaczej:
martwi gracze powracają na arenę jako horda zombie, efektywnie zmuszając pozostałych przy życiu do konfrontacji.

Zapraszamy!

Terminator

Terminator

Krzysztof Nogacz, aktualny rekordzista

 

Jeden z graczy otrzymuje 999 punktów życia, ulepszoną broń i walczy przeciwko wszystkim pozostałym graczom – którzy giną i wskrzeszają się, aż w końcu go zabiją. Doskonała opcja dla panów i pań młodych!

Aktualny rekord areny wynosi 48 zabójstw. Spróbuj go pobić!

Deathmatch

 

Klasyczny tryb, w którym zwycięża ten z graczy, któremu w określonym czasie uda się zabić największą liczbę przeciwników. Nie ma znaczenia, ile razy zginiesz, dlatego zbytnie czajenie się niespecjalnie się opłaca. Martwi gracze wracają do gry po dziesięciu sekundach. Polecany głównie dla mniejszych grup.

Eliminacja

 

Masz ochotę na maksymalny realizm? Zobaczmy, jak pójdzie Wam Dominacja na jednym życiu!

Tryb opracowany i przetestowany przez klan Zwierzaków – najlepszą drużynę laser taga w Poznaniu.

Brak respawnów całkowicie zmienia balans rozgrywki – liczą się rozwaga, ostrożność i spryt, zaś brawurowe akcje wiążą się ze sporym ryzykiem i wymagają o wiele większej odwagi.

Istnienie punktów kontrolnych sprawia jednak, że campienie jest luksusem, który trzeba sobie wpierw wywalczyć!

Chcesz się poczuć jak komandos? Spróbuj!

Ewakuacja

Jedna drużyna wciela się w amerykańskich komandosów, starających się wytrzymać pod naporem wroga do czasu przybycia śmigłowca.

Druga – w pałających świętym gniewem islamskich terrorystów.

Amerykanie zaczynają tuż przy punkcie kontrolnym, jednak wcale nie jest im łatwiej: każdy z nich ma tylko jedno życie, zaś ich przeciwnicy za nic mają śmierć! Eliminowani są tylko na chwilę, by zaraz po tym wrócić do gry z głośnym okrzykiem “Allahu Akbar!”

Odważysz się stanąć do walki z takim przeciwnikiem?